TURKISH | ENGLISH

Bizler Lotus Otelde en üst düzey misafirperverlik ortamında müşterilerimize en değerli olanaklar sunmayı amaçlıyoruz. Kişi odaklı hizmetlerimizle gurur duyarak seçkin müşterilerimizin unutulmaz bir tatil yapacağını garanti ediyoruz.

Bir dahaki değerli tatilinizi LOTUS’ DA geçirmeye ne dersiniz? Birçok ücretsiz hizmetimiz harcayacağınız paranın fiyat/performans değerini arttıracaktır. Geliniz Side’nin mavi bayraklı plajlarının tadını çıkarın, turlara çıkıp beldenin güzelliklerini tanıyın, müzik, sanat ve kültür etkinliklerine katılın, antik tiyatroda konser, opera izleyin.

Yaz ve kış tarih zenginliklerini ziyaret ederek, rahat ve sakin ortamlarda Golf dahil çevremizde sevdiğiniz her türlü sporu yapabilme olanaklarından yararlanın. Otelimizdeki yaşam alanlarınızın kalitesini sürekli arttırıp fiyatlarımızı değiştirmeyerek sizlere ayni fiyata daha iyi olanaklar sunuyoruz.

Side yaz ve kış heyecan verici bir belde; LOTUS’da kalmak sizlere sadece kar amacı gütmeyen bir işletmeden tüm turist etkinliklerinden yararlanma ayrıcalığını verecektir; ören yerlerini gezmek, sunduğumuz ev yemeklerini tatmak ve hatta isterseniz ayni gün içinde yüzmek ve kayak yapmak bunlardan birkaçı.

Geliniz candan misafirperverliğimizi görünüz. Size bir turist gibi değil, LOTUS ailesinin bir dostu şeref konuğu olarak davranılacaktır.