TURKISH | ENGLISH

View Larger Map 

Side(Eski bir Anadolu dilinde Nar anlamında) her iki yanı deniz, ve temiz kum plaj olan bir yarımada, Akdeniz’in yaz kış gözde tatil beldelerinden biridir. Güneşin yılda 300 gün parladığı bu belde 2000 yıldan yaşlı tarihi anıtları, tertemiz denizi, doğal güzellikleri, gölleri ve akarsuları, sevenler için renkli gece hayatı ile ünlüdür. Side bugünlerde yaz ve kış yararlanılabilen önemli bir tatil beldesi olarak ziyaretçilerine deniz, güneş,, tarih, eğlence ve spor olanakları sunmaktadır.

Lotus Otel Antalya hava limanının 65 KM doğusunda konumlanmıştır. Hava alanından çıkışta veya Antalya yönünden gelirken yol işaretlerini takip ederek(Manavgat, Side, Alanya, D-400 Karayolu) 50-60 dakikalık yolculuktan sonra Migros Süpermarket ve Efes Pilsen depo binasını geçtikten sonra ilk trafik ışığında Side çıkışına sağa dönerek girin, bu nokta dönerken karşı sol köşede Total Petrol İstasyonunun olduğu bir kavşaktır. Yaklaşık 1KM sonra sağınızda silindir bina Anadolu Hastanesinden sola dönün, burada Side, Yalı Mah…Şehir Merkezi İşaret levhası da vardır. Yaklaşık 1.5 Km sonra, sağınızdaki 2 minareli yeşil Camiyi geçip, köşede Ziraat Bankası olan meydana geldiğinizde sağa baktığınızda 50 Mt ileride Lotus Oteli göreceksiniz.

Türkiye’nin her yerinden otobüsle Manavgat terminaline gelip bize telefon ettiğinizde otel transferiniz ücretsiz yapılacaktır. Bize Antalya veya Antalya Hava Limanı, Manavgat, Side veya Side’ye gelirken 753 5383(eğer Antalya dışından arıyorsanız 0242 ekleyin) veya Cep. 0532-723 6173 no’yu arayarak daha çok bilgi alabilirsiniz. İsterseniz info@lotus-motel.com E-Mail adresi ile bize ulaşabilirsiniz